شماره تلفن : 09307584802

خانه ژورنال دانشجویان ایران

Iranian Students Article House

قوانین و مقررات

قوانین، چارچوب ها و مقررات وبسایت "خانه ژورنال دانشجویان ایران"

 • دامنه های رسمی وبسایت “خانه ژورنال دانشجویان ایران” فقط و فقط entofa.net،  entofa.org می باشند و پایگاه هیچ مسئولیتی در قبال دامنه های مشابه ندارد. لذا در هنگام ورود با وبسایت دقت داشته باشید که با دامنه های معتبر و مورد تایید وارد سایت اصلی شوید.
 • وبسایت “خانه ژورنال دانشجویان ایران” با دریافت نماد اعتماد اکترونیکی، محیطی امن و مطمئن جهت فعالیت و سفارش و تهیه ی نیاز های علمی دانشجویان و محققان را فراهم نموده است.
 • فعالیت وبسایت “خانه ژورنال دانشجویان ایران” در دو حوزه می باشد:
  • ارائه مقالات علمی انگلیسی با ترجمه فارسی آماده در کلیه ی رشته های دانشگاهی و پژوهشی
  • پذیرش سفارش ترجمه مقاله علمی خام و انجام پروسه ترجمه (انگلیسی به فارسی و بالعکس) و ارائه و تحویل آن مقاله به صاحب سفارش در بازه زمانی تعیین شده
 • هرگونه استفاده غیرعلمی و سودجویانه از مقالات و اعتبار وبسایت “خانه ژورنال دانشجویان ایران” ممنوع بوده و بدون رضایت مدیریت و دستندرکاران این مجموعه بوده و شرعا حرام می باشد سواستفاده کننده مدیون خواهد بود. همچنین در صورت مشاهده اقدامات قانونی در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
 • مسئولیت کامل کیفیت مقالات انگلیسی و ترجمه فارسی آنها بر عهده وبسایت “خانه ژورنال دانشجویان ایران” می باشد و در صورت بروز مشکل احتمالی و یا عدم رضایت سفارش دهنده کار، این پایگاه موظف است نسبت به جبران خسارت سفارش دهنده اقدام نماید و موجبات رضایت ایشان را فراهم آورد.
 • در صورت مشاهده هرگونه مشکل در کیفیت مقالات، چه در ورژن انگلیسی (اعم از اصل یا تقلبی بودن مقاله، ناقص بودن مقاله و …) و چه در ترجمه فارسی، مرتب را سریعا از طریق تماس با ما به مدیریت سایت اطلاع دهید. قطعا در صورتی که مبلغی بابت استفاده از آن مقاله پرداخت نموده باشید، پایگاه بلافاصله نسبت به جبران خسارت شما اقدام خواهد نمود و رضایت شما را جلب خواهد نمود.
 • کار ترجمه یک پروسه انسانی بوده و توسط یک فرد متخصص در آن زمینه علمی بخصوص انجام می شود. لذا بروز مشکل و وقفه احتمالی (از قبیل بیماری یا و پیش آمدن مشکل برای مترجم و ….) در تحویل پروژه سفارش داده شده گاها امری اجتناب ناپذیر است. لذا گاها ممکن است ارائه ترجمه مقاله سفارش داده شده با تاخیر همراه شود که در اینصورت پایگاه موظف به جبران خسارت سفارش دهنده خواهد بود.
 • مبالغ سفارشات و همچنین خرید مقالات با ترجمه آماده ابدا قابل عودت نیست، لذا قبل از سفارش نسبت به بررسی دقیق ورژن رایگان انگلیسی مقاله اقدام فرمایید و بعد از کسب اطمینان نسبت به خرید ترجمه ی آن اقدام نماید.
 • مترجمینی که خواهان همکاری با پایگاه “خانه ژورنال دانشجویان ایران” هستند ابتدا می بایست شرایط و مقررات نحوه همکاری خود با پایگاه را بدقت مطالعه کنند تا بعدها دچار سوتفاهم نشده و با مشکل مواجه نشوند.

مجوزها و نمادها


logo-samandehi

پل های ارتباطی با ما …

تبریز ، بخش مقصودیه ، خیابان ارتش جنوبی، کوچه شهید شهابی ، بن بست باغچه ، پلاک ۸۷ ، طبقه 4
تلفن تماس : 04135421108-09307584802
ایمیل : entofa@gmail.com


Unit4,No87,Baghcheh Alley,South Artesh ST,Azadi ave,MAGHSUDIYEH, Tabriz, Iran
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد . طراحی و توسعه آلسن وب    All rights reserved © 2020 Entofa