شماره تلفن : 09307584802

خانه ژورنال دانشجویان ایران

Iranian Students Article House

سفارش ترجمه

جهت سفارش ترجمه مقاله، فایل مقاله خام خود را از طریق ایمیل، تلگرام، واتس اپ، پیام رسان بله و یا از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید تا فاکتور صادر شده و به ایمیلتان ارسال گردد.  فاکتور شامل تعداد کلمات مقاله ی ارسالی شما و همچنین هزینه ترجمه و زمان تحویل ترجمه به شما خواهد بود. بعد از ارسال فاکتور ، با پیام کوتاه به شما جهت چک کردن ایمیلتان اطلاع رسانی خواهد شد.

بعد از دریافت فاکتور جهت نهایی کردن سفارش خود مبلغ قید شده در فاکتور را از طریق شماره کارتهای فوق پرداخت نموده و تصویر فیش واریزی و یا شماره ارجاع واریز را از طریق یکی از راه های فوق برای ما ارسال نمایید. ترجمه در روز تعیین شده برای شما ارسال خواهد شد.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.

چند نکته:

  • خانه ژورنال دانشجویان ایران خود را مقید به حفظ امانت و نگهداری از فایل و مقاله شما می داند و نشان اعتماد الکترونیکی وبسایت گویای این مطلب است.
  • زمان های تحویل سفارش قید شده در فاکتور با به تاخیر انداختن واریز هزینه بعد از دریافت فاکتور، طبیعتا به تاخیر خواهد افتاد. پس بلافاصله بعد از دریافت فاکتور در صورت قطعی بودن تصمیمتان نسبت به واریز هزینه اقدام و تصویر واریز خود را به ما ارسال نمایید تا کار سریعا تحویل مترجم داده شود.
  • از آنجایی که کار ترجمه یک کار انسانی است و توسط ماشین انجام نمیگیرد، بروز مشکلات پیش بینی نشده برای فرد مترجم (مثلا بیماری یا کسالت مترجم و غیره) ممکن است زمان تحویل کار را با تاخیر همراه سازد. در چنین مواقعی خانه ژورنال دانشجویان ایران خود را مکلف به جبران خسارت و جلب رضایت سفارش دهنده می داند.

مجوزها و نمادها


logo-samandehi

پل های ارتباطی با ما …

تبریز ، بخش مقصودیه ، خیابان ارتش جنوبی، کوچه شهید شهابی ، بن بست باغچه ، پلاک ۸۷ ، طبقه 4
تلفن تماس : 04135421108-09307584802
ایمیل : entofa@gmail.com


Unit4,No87,Baghcheh Alley,South Artesh ST,Azadi ave,MAGHSUDIYEH, Tabriz, Iran
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد . طراحی و توسعه آلسن وب    All rights reserved © 2020 Entofa